top of page

TERMS & CONDITIONS (ENGLISH)          TERMS & CONDITIONS (UKRAINE)                 PRIVACY POLICY

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ РОЗІГРАШУ VELO FESTIVAL MOMENTS (МОМЕНТИ ФЕСТИВАЛЮ) З МОЖЛИВІСТЮ ВИГРАТИ ПОРТАТИВНУ АКУСТИКУ БРЕНДУ BOSE ТА НАБІР БРЕНДОВАНОЇ ПРОДУКЦІЇ DVLM (ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ НАВЕДЕНА ПІСЛЯ ПОЛОЖЕНЬ ТА УМОВ) 

​ 

Дякуємо Вам за участь у Розіграші (як зазначено нижче) – будь ласка, прочитайте ці умови.

 

1. Наведені Положення та умови застосовуються до конкурсу VELO MOMENTS (Моменти), що надає учасникам можливість виграти портативну акустику бренду Bose та набір товарів DVLM.

 

2. Беручи участь у даному Розіграші, ви погоджуєтесь з цими Положеннями та умовами й будете вважатися учасником Розіграшу. Якщо ви не згодні виконувати чинні Положення та умови, будь ласка, не беріть участь у даному Розіграші.

 

3. Організатором виступає компанія Nicoventures Trading Limited (реєстраційний номер компанії Nº06665343), зареєстрований офіс якої знаходиться у Globe House, 1 Water Street, Лондон, WC2R 3LA («Організатор»).

 

4. Для участі у конкурсі не потрібен ані вступний внесок, ані будь-які оплати.

Правомірність участі 

 

5. Розіграш відкритий для всіх осіб, які відповідають наступним критеріям («Правомірні учасники»): 

a) досягли віку 18 років , за винятком співробітників (та колишніх співробітників) Організатора та їх близьких родичів, а також осіб, іншим чином пов'язаних з Організатором/його компаніями або з групою компаній British American Tobacco ; та

 b) є чинними споживачами тютюну та/або нікотину.

6. З метою уникнення сумнівів, будь-яка інша особа, професійно пов'язана з проведенням Розіграшу, також не допускається до участі.

 7. Від кожної особи приймається лише 1 заявка на участь у Розіграші. Декілька заявок від однієї й тієї ж особи будуть дискваліфіковані. 

8. Організатор залишає за собою право відхилити заявку або припинити подальшу участь особи, яка, на його думку, бере участь у Розіграші з порушенням цих Положень та умов. Організатор залишає за собою право вимагати від Правомірних учасників надати підтвердження права на участь у Розіграші в будь-який момент проведення Розіграшу. 

 

Тривалість Розіграшу 

 

9. Дата початку Розіграшу – з 23:01 22 серпня 2021 року («Дата початку»), а дата закінчення Розіграшу –22:59 12 вересня 2021 року за київським часом («Дата закінчення»).  Після цієї дати подальша участь у Розіграші не допускається.  Заявки, отримані після дати закінчення, розглядатись не будуть.

Як стати учасником Розіграшу

10. Щоб взяти участь у Розіграші, кожному учаснику необхідно підписатися на офіційну сторінку VELO GLOBAL в Instagram за посиланням: https://www.instagram.com/velo.global/ (@velo.global), вподобати пост з Розіграшем та залишити коментар під постом із Розіграшем зі своїм улюбленим моментом фестивалю(«Заявка»).

 

 11. Беручи участь у Розіграші, ви погоджуєтесь не повідомляти неправдиву (хибну) або таку, що вводить в оману, особисту інформацію. Ви ні за яких обставин не повинні реєструвати свою участь під чужим іменем. Щоб дізнатись про те, як ми використовуємо ваші особисті дані, будь ласка, ознайомтесь з Політикою конфіденційності, яка надається після цих Положень та умов. 

Вибір та оголошення переможців

12. Три переможці будуть обрані випадковим чином за допомогою програмного забезпечення, під незалежним спостереженням, з усіх заявок, що задовольняють умовам, отриманих та перевірених Організатором та його агентами (щоб дізнатись про те, як ми використовуємо ваші особисті дані, будь ласка, ознайомтесь з нашою Політикою конфіденційності, яка надається нижче після цих Положень та умов).

 

 13. Переможці будуть проінформовані через пряме повідомлення в Instagram протягом семи (7) днів після дати закінчення Розіграшу.

14. Організатор залишає за собою право відхилити перемогу будь-якого Переможця та обрати іншого переможця згідно з процедурою, наведеною вище у пункті 12, у випадку цих обставин:

a. якщо з Переможцем неможливо зв’язатися після достатніх та прийнятних спроб;

b. якщо Переможець не підтвердить перемогу протягом п’яти (5) днів після повідомлення; або

c. якщо Переможець не надає на вимогу Організатора підтвердження свого віку та особи.

​Приз

 

15. За результами проведення конкурсу Переможець отримує:

За 1 місце - Переможець отримує приз, що складається з 1 (однієї) портативної акустики Bose S1 Pro Speaker та набору товарів DVLM (футболка з логотипом, толстовка, кепка, спортивні штани, джинсова куртка, шкарпетки);

За 2 та 3 місце Переможці отримують набір товарів DVLM (футболка з логотипом, толстовка, кепка, спортивні штани, джинсова куртка, шкарпетки).

16. Приз відповідає заявленому, грошові або інші альтернативи не пропонуються. Приз не підлягає передачі. Передача Призів залежить від їх наявності, а Організатор залишає за собою право замінити Призи іншими за еквівалентною за вартістю без попереднього узгодження з Переможцями/Правомірними учасниками. 

Доставлення призів

 

17. Організатор повідомить Переможця через Instagram Direct Messages (особисті повідомлення Instagram), коли він буде обраний, та розповість, як отримати приз. Переможець повинен буде надати на запит Організатора підтвердження віку та особи.

​ 

Інші положення та умови

18. Організатор не несе відповідальності за неточність даних щодо призу, надані будь-якому учаснику третьою стороною, пов’язаною з даним Розіграшем.

19. Організатор не несе відповідальності за неповні, нерозбірливі, невірні, загублені, затримані або такі, що іншим шляхом не були доставлені йому протягом терміну проведення Розіграшу заявки. Організатор не несе відповідальності за те, що учасники не змогли отримати доступ до Розіграшу через технічні труднощі (включно з, окрім іншого, несправності, збої, апаратні або програмні збої, помилки супутника/мережі/сервера або будь-які інші види помилок, як, наприклад помилка користувача).​ 

20. Організатор залишає за собою право скасувати або змінити Розіграш та чинні Положення та умови без сповіщення у випадку епідемії, пандемії, катастрофи, війни, громадських або воєнних заворушень, стихійного лиха або іншого фактичного або передбачуваного порушення будь-якого закону або постанови або будь-якої події, що не залежить від Організатора. Щодо будь-яких змін у Розіграші Організатор сповістить учасників якомога скоріше.

21. Організатор має право на свій розсуд та у будь-який час змінити або модифікувати чинні Положення та умови. Щодо будь-яких змін у Розіграші Організатор сповістить учасників якомога скоріше.

22. Ви берете участь у Розіграші без попередньої оплати або обіцянок оплати, а також без очікування вами будь-якої оплати, вигоди або переваги в обмін на вашу участь, за виключенням можливості отримання тих переваг, які прямо вказані в чинних Положеннях та умовах як частина даного Розіграшу (включно із Призом).​ 

 

23. Організатор залишає за собою право проводити розслідування та чинити усі адекватні дії для захисту від шахрайських або недійсних заявок. Крім того, Організатор залишає за собою право відхилити ті заявки, які, на його думку, не відповідають чинним Положенням та умовам, є шахрайськими або недійсними.

24. У випадку настання спору щодо особи Правомірного учасника, кожна заявка буде вважатися зробленою уповноваженим власником облікового запису електронної пошти з адреси електронної пошти, використаній у відповідній заявці. Під «уповноваженим власником облікового запису» мається на увазі фізична особа, якій надано адресу електронної пошти провайдером доступу в Інтернет, постачальником онлайн-послуг або іншою організацією (наприклад, підприємством, навчальним закладом тощо), що відповідає за надання адрес електронної пошти для домену, пов’язаного з вказаною адресою електронної пошти.

 

25. Організатор не несе відповідальності у випадку, якщо Приз буде загублено, пошкоджено, затримано або не буде доставлено Переможцю.

​26. У межах, передбачених законом, Організатор, його асоційовані компанії, їх агенти та дистриб’ютори ні за яких обставин не несуть відповідальності за будь-які втрати або пошкодження особистого майна, травми або смерть (за виключенням випадків халатності Організатора, його асоційованих компаній, їх агентів та дистриб’юторів або їх співробітників), нанесених в результаті участі в Розіграші або отриманні Призу.

 

27. Учасники несуть відповідальність за усі витрати, не вказані в чинних Положеннях та умовах як частина Призу або будь-якої частини даного Розіграшу. ​ 

28. Рішення Організатора відносно усіх питань, пов’язаних з Розіграшем, буде остаточним, і не підлягатиме оскарженню.

29. Розіграш та чинні Положення та умови регулюються законодавством Англії й Уельсу, і будь-які суперечки підлягають виключно юрисдикції судів Англії й Уельсу. Закони будь-якої іншої юрисдикції та юрисдикція будь-яких інших судів виключається у максимально допустимому законом ступені. Однак ніщо в чинних Положеннях та умовах не виключає прав учасника відповідно до законодавства його юрисдикції, які не можуть бути виключені за законом.

 

 31. Імена Переможців будуть доступні на вимогу до 31 серпня 2021 року шляхом надсилання повідомлення через Instagram Direct Messages (особисті повідомлення Instagram) на @velo.global.

 32. Цей Розіграш ніяким чином не спонсорується, не підтримується та не адмініструється Instagram, Facebook, Twitter або будь-якою іншою соціальною мережею.

CLICK HERE TO READ THE PRIVACY NOTICE

bottom of page